Інженер-програміст РЕНОМЕ СМАРТ Антоній Карачанський: «Ця професія має найбільше гнучкості, а тому й неймовірно приваблює»

Він – молодий, драйвовий та дотепний.  У нього найкрасивіший робочий стіл у кабінеті та багато ентузіазму. Знайомтеся – інженер-програміст РЕНОМЕ СМАРТ Антоній Карачанський.  Нам Антон розповів про специфіку своєї роботи в компанії, із посмішкою та легкою іронією.

Розкажи, чим займався до РЕНОМЕ?

Пошуком роботи.

Що вмотивувало тебе прийти до команди РЕНОМЕ?

Сірим, літнім обідом, одногрупник запитав: «Ти вже десь працюєш? Ні? Ну так сходи до нас, тут треба програміст.»

Я прийшов, познайомився з Олександром Миколайовичем Линником, написав кілька тестів. Поки стояв в коридорі, повз пройшов Артем Дашук зі словами: “работать”. На моє заперечення, що я не в штаті, він відповів, що йому все рівно. Через два дні отримав офер, від якого не можна було відмовитися, тому і правда довелося “работать”.

Що було найстрашніше на співбесіді під час працевлаштування?

Це була перша співбесіда в житті, але ніякого хвилювання не було. Страх прийшов потім, коли я зрозумів, що ледь не розшифрував QA як “Questions & Answers”. Щось мене тоді вчасно зупинило, і тепер розумію, що то був здоровий глузд.

Ти інженер-програміст, що входить у твої обов’язки? За що любиш свою роботу?

Написання коду, тестування продукту, саморозвиток, допомога колегам, отримання допомоги від колег, кричати: “ми ж там нічого не міняли, чому воно не паше”, прокрастенувати, шукати нові інструменти для роботи, фіксити баги на продакшен-сервері, поки ніхто не бачить. В посадовій такого не опишуть, але все приходить з часом і досвідом. Таку роботу можна любити за те, що на ній не буде сумно, якщо сам такого не захочеш. Все в твоїх руках. Ця професія має найбільше гнучкості, а тому й неймовірно приваблює.

Що найскладнішого у твоїй роботі?

Зберігати спокій. Найважливіший перк програміста – це холодна голова. На другому місці –  уміння вибирати з потоку непотрібної інформації крихти здорового глузду. Знайти підказку по вирішенню задачі в інтернеті  – це прохід по мінному полю. Можна пройти повз елегантне і правильне рішення і влетіти у монстра Франкеншейна, який потім підтримувати наступникам. А на третьому – тримати себе у професійному тонусі. Пропустив важливий етап нових технологій  – коси банани.

Що тебе, зазвичай, мотивує на кращі результати?

Морква.

Розшифруй?

Не можу. Це інсайдерський жарт в РЕНОМЕ СМАРТ.

Чим займаєшся у вільний час?

1. Його немає.

2. Як не дивно, всі заняття не пов’язані з IT. Стараюся максимально заповнити кожну секунду і, бажано, чимось новим. Це прагнення може довести до виступу на новорічному корпоративі, знайомству з новими, цікавими людьми, відкритті прихованих талантів, та й просто до незабутніх спогадів. Останнім часом я спробував себе у написанні оповідань і це неочікувано виявилося захоплюючим – коли з-під твоїх пальців виходить історія, що здатна поглинути увагу оточуючих, це окриляє. Тепер я пишу і для машин, і для людей.

Маєш девіз у житті?

“Чому б і ні!”

Є особистості сучасності, авторитети, можливо,  історичні постаті, якими  захоплюєшся?

Девін Таунсенд, Павло Бондарєв, Сем Харріс.

Продовж речення

Мій ранок на РЕНОМЕ починається… з будильника.

У моїй роботі головне… працювати.

Команда РЕНОМЕ СМАРТ крута, бо… мене зараз тримають у заручниках, і я не можу сказати іншого.

У 2030 році я уявляю РЕНОМЕ як… суцільний СМАРТ.

Що б хотів побажати своїм колегам та читачам?

Дивитися на світ очима дитини. Дивуватися простому, не очікувати надприродного і просто цікавитися усім.

Залишити коментар

Your email address will not be published. Обов'язкові поля позначені. *

Рекомендуємо для перегляду

«Найцінніше – бачити очі щасливих людей, коли ти передаєш їм ключі від омріяної квартири», – ріелтор РЕНОМЕ Марія Прокопчук

Знайомтеся – Марія Прокопчук, дівчина, яка своє перше робоче місце отримала саме в РЕНОМЕ, одразу після практики. Марія продає омріяні квартири в житлових комплексах Spectrum та 360. Вона знає все про будівництво ЖК, вміло надає консультації (навіть юридичні) та варить…

«До праці мене найбільше мотивує прагнення, щоб був порядок», – двірник Spectrum сервіс Мирослав Блакита

Він завжди посміхається. Має «золоті руки» та «золоте терпіння». Мирослав Блакита працює в РЕНОМЕ, компанії Spectrum сервіс, двірником. Як триває його робочий день і з ким товаришує Мирослав Іванович на території житлового комплексу Spectrum, – ми розвідали під час нашої теплої, весняної розмови.

Андрій Моніч про будівництво найбільшого заводу в західній Україні, співпрацю із Світовим банком та здачу найкомфортніших ЖК у Рівному

Які проєкти РЕНОМЕ ЄВРОБУД  планує реалізувати цієї осені? Четвертого кварталу 2019 року РЕНОМЕ здає в експлуатацію житловий комплекc «360».  Ми продовжуємо традицію якісного будівництва та втілення архітектурних ноу-хау цій сфері. «360» – це перший ЖК монолітно-каркасного типу  для девелоперського напрямку…