Інженер-програміст РЕНОМЕ СМАРТ Антоній Карачанський: «Ця професія має найбільше гнучкості, а тому й неймовірно приваблює»

Він – молодий, драйвовий та дотепний.  У нього найкрасивіший робочий стіл у кабінеті та багато ентузіазму. Знайомтеся – інженер-програміст РЕНОМЕ СМАРТ Антоній Карачанський.  Нам Антон розповів про специфіку своєї роботи в компанії, із посмішкою та легкою іронією.

Розкажи, чим займався до РЕНОМЕ?

Пошуком роботи.

Що вмотивувало тебе прийти до команди РЕНОМЕ?

Сірим, літнім обідом, одногрупник запитав: «Ти вже десь працюєш? Ні? Ну так сходи до нас, тут треба програміст.»

Я прийшов, познайомився з Олександром Миколайовичем Линником, написав кілька тестів. Поки стояв в коридорі, повз пройшов Артем Дашук зі словами: “работать”. На моє заперечення, що я не в штаті, він відповів, що йому все рівно. Через два дні отримав офер, від якого не можна було відмовитися, тому і правда довелося “работать”.

Що було найстрашніше на співбесіді під час працевлаштування?

Це була перша співбесіда в житті, але ніякого хвилювання не було. Страх прийшов потім, коли я зрозумів, що ледь не розшифрував QA як “Questions & Answers”. Щось мене тоді вчасно зупинило, і тепер розумію, що то був здоровий глузд.

Ти інженер-програміст, що входить у твої обов’язки? За що любиш свою роботу?

Написання коду, тестування продукту, саморозвиток, допомога колегам, отримання допомоги від колег, кричати: “ми ж там нічого не міняли, чому воно не паше”, прокрастенувати, шукати нові інструменти для роботи, фіксити баги на продакшен-сервері, поки ніхто не бачить. В посадовій такого не опишуть, але все приходить з часом і досвідом. Таку роботу можна любити за те, що на ній не буде сумно, якщо сам такого не захочеш. Все в твоїх руках. Ця професія має найбільше гнучкості, а тому й неймовірно приваблює.

Що найскладнішого у твоїй роботі?

Зберігати спокій. Найважливіший перк програміста – це холодна голова. На другому місці –  уміння вибирати з потоку непотрібної інформації крихти здорового глузду. Знайти підказку по вирішенню задачі в інтернеті  – це прохід по мінному полю. Можна пройти повз елегантне і правильне рішення і влетіти у монстра Франкеншейна, який потім підтримувати наступникам. А на третьому – тримати себе у професійному тонусі. Пропустив важливий етап нових технологій  – коси банани.

Що тебе, зазвичай, мотивує на кращі результати?

Морква.

Розшифруй?

Не можу. Це інсайдерський жарт в РЕНОМЕ СМАРТ.

Чим займаєшся у вільний час?

1. Його немає.

2. Як не дивно, всі заняття не пов’язані з IT. Стараюся максимально заповнити кожну секунду і, бажано, чимось новим. Це прагнення може довести до виступу на новорічному корпоративі, знайомству з новими, цікавими людьми, відкритті прихованих талантів, та й просто до незабутніх спогадів. Останнім часом я спробував себе у написанні оповідань і це неочікувано виявилося захоплюючим – коли з-під твоїх пальців виходить історія, що здатна поглинути увагу оточуючих, це окриляє. Тепер я пишу і для машин, і для людей.

Маєш девіз у житті?

“Чому б і ні!”

Є особистості сучасності, авторитети, можливо,  історичні постаті, якими  захоплюєшся?

Девін Таунсенд, Павло Бондарєв, Сем Харріс.

Продовж речення

Мій ранок на РЕНОМЕ починається… з будильника.

У моїй роботі головне… працювати.

Команда РЕНОМЕ СМАРТ крута, бо… мене зараз тримають у заручниках, і я не можу сказати іншого.

У 2030 році я уявляю РЕНОМЕ як… суцільний СМАРТ.

Що б хотів побажати своїм колегам та читачам?

Дивитися на світ очима дитини. Дивуватися простому, не очікувати надприродного і просто цікавитися усім.

Залишити коментар

Your email address will not be published. Обов'язкові поля позначені. *

Рекомендуємо для перегляду

«Архітектура повинна бути економною, оригінальною та привабливою», – Федір Делеган, керівник девелоперського напрямку ГК «РЕНОМЕ» в інтерв’ю для журналу «PRAGMATIKA»

Читайте свіжий випуск і дізнавайтеся більше про прогнози на ринку нерухомості у 2019 році, складові комерційного успіху проектів від РЕНОМЕ та плани виходу на нові ринки реалізації нашого девелоперського потенціалу.

«Найцінніше – бачити очі щасливих людей, коли ти передаєш їм ключі від омріяної квартири», – ріелтор РЕНОМЕ Марія Прокопчук

Знайомтеся – Марія Прокопчук, дівчина, яка своє перше робоче місце отримала саме в РЕНОМЕ, одразу після практики. Марія продає омріяні квартири в житлових комплексах Spectrum та 360. Вона знає все про будівництво ЖК, вміло надає консультації (навіть юридичні) та варить…

QA РЕНОМЕ СМАРТ Наталія Степанюк про повсякденне життя тестера, дивовижне робоче місце та колег, які стають друзями

В компанії наша HR її ніжно називає – «Совушка». Її робоче місце – особливе, бережно прикрашене вогниками та листівками з усього світу. А ще вона завжди виглядає серйозною, відповідальною, та хороший жарт легко викликає на обличчі милу посмішку. Знайомтеся –…