У Рівному розказували, як можна стати хакером

Концентрат нової інформації в IT-сфері об’єднала низка подій, яка проходила в рамках проекту «RIVNE Innovations DAYS». Компанія РЕНОМЕ СМАРТ стала активним учасником серії зустрічей, присвячених інноваціям та новим технологіям.


Про те, що має знати хакер, аби не бути ScriptKiddy, про специфіку роботи пентестера, IT-безпеку та нові розробки у сфері fintech-рішень розповідали фахівці компанії РЕНОМЕ СМАРТ 28 травня на базі простору «Майстерня твого міста».
Більше про мистецтво сучасного шахрайства та інструменти захисту розповів системний аналітик Святослав Надозірний. Із останніми розробками РЕНОМЕ СМАРТ: валютообмінник, поштомат, віртуальне банківське відділення, електронні сейфи ознайомив product Manager Володимир Молчанов.

«Нашу останню розробку – валютообмінник СЕ 2000 ми представили на масштабній міжнародній виставці в Дубаї. Це програмно-технічний комплекс самообслуговування для здійснення валютообмінних операцій у режимі 24/7. Девайс надає можливість у будь-якій точці світу, рекордно швидко, здійснювати обмін валют та грошові перекази. Техніка має високий рівень безпеки та захисту від фальшивих грошей.», – зазначив Володимир Молчанов.

29 травня компанія РЕНОМЕ СМАРТ стала активним учасником події RIVNE Innovations DAYS: «Smart City DAY». Подія RIVNE Innovations DAYS: «SMART CITY DAY» об’єднала IT- інтелект нашого міста, аби сконцентрувати увагу на потенціалі та можливостях створення концепту розумного міста в Рівному.


Серед запрошених спікерів – Валерій Сіроштан, директор з розвитку бізнесу РЕНОМЕ СМАРТ. Говорили про створення муніципальної BIG DATA та транспортні рішення, як одного з її елементів, які можуть забезпечити комфортні умови користування громадським транспортом (оптимізувати, розвантажити маршрути, створити систему лояльності, вести моніторинг). А також обговорили програмні розробки в муніципальній сфері, якими нині успішно займається компанія РЕНОМЕ СМАРТ.

Рекомендуємо для перегляду

РЕНОМЕ СМАРТ розробив новий он-борд кіоск для TБC банку

Ідея створення цього пристрою зародилася під час робочої зустрічі в Узбекистані, де команді РЕНОМЕ СМАРТ продемонстрували візуалізацію цього пристрою, а згодом фахівці зуміли втілити задум у технологічну реальність.

Час робити добрі справи з РЕНОМЕ

У Рівненському обласному спеціалізованому будинку дитини перебуває зараз 54 дитини, позбавлені батьківського піклування. Окрім матеріальної допомоги, вони найбільше потребують уваги та тепла. Група компаній РЕНОМЕ долучилася до благодійної акції та, разом із Рівненським обласним відділенням Всеукраїнського Дитячого фонду, відвідала малюків,…