«У 2030 році РЕНОМЕ друкуватиме органи на 3D-принтері чи займатиметься людським клонуванням», – інженер-програміст РЕНОМЕ Марія Камінська


Технічна підтримка, автоматизація бізнес-процесів, безпека доступу, виправлення програмних помилок,  консультації, програмування нового функціоналу і не лише – всі ці задачі та функції лежать на тендітних плечах нашої  Марії Камінської – інженер-програміста РЕНОМЕ. Як вона встигає виконувати усе з хорошим настроєм й оптимістичним налаштуванням, ми розпитали під час інтерв’ю.

Як виглядає твій звичайний день в РЕНОМЕ? Які завдання виконуєш? Які з них виглядають як завдання для супер-героя?

Насправді, кожен день як в супер-вумен, гасаю коридорами до замовників та ініціаторів, як скажена, щоб зекономити хвилини. «Ашлайн» (наш Service Desk) , в який падають заявки) завжди “горить”.

Народ в РЕНОМЕ активно працює, а отже і нам роботи вистачає!

Що вмотивувало тебе приєднатися до команди РЕНОМЕ?

Вмотивували! Козік Оксана Василівна – ідейний керівник ІРП «ДАТА СЕРВІС», чарівниця 1С, і маг-консультант потребувала у поміч програмістів, вивчили нас, проекзаменували і відібрали кращих.

Пам’ятаєш свою співбесіду під час працевлаштування? Як почувалася?

О, так! Мені тоді здалося, що нас відбирає NASSA для польоту у космічну експедицію. Довжелезні тести, зрозумілі лише тонкому психологу, а потім в СБ чітко, стисло, суворо (сміється). Але, судячи з того, що я залишилась працювати всі етапи відбору були успішними для мене.

Чим займалася до РЕНОМЕ?

Програмувала…Аж самій страшно, 5 років в іншій компанії, декрет, перенавчалась, і знову програмую, але вже в РЕНОМЕ

Чим займаєшся у вільний час? Які маєш вподобання?

Мій вільний час – це період з суботи на неділю, з третьої ночі до п’яти ранку, та обідня перерва. Під час обіду, я душевно спілкуюсь з колегами, ми граємо в цікаві настільні або спортивні ігри. А от власний домашній вільний час, я заспокоюю нерви вишивкою або в’язанням. На написання картин або книжок, на жаль, не вистачає часу. А хотілося б.

Що тебе, зазвичай, мотивує на кращі результати?

 Навчання, прагнення до  чогось нового та вдала реалізація! Успіх і вдалі результати – це надає впевненості, окриляє, спонукає робити більше і краще.

Як думаєш, ти змінюєш світ на краще?

Увага! Зараз піде в хід скромність: ЗВИЧАЙНО! Особливо, коли людина робила все життя купу операцій, а тут бац – і виявилось, що можна одною кнопкою змінити все. Але,  якщо без жартів, то моя професія і посада, зокрема, і передбачає покращення життя та спрощення праці інших людей. Допомагати комусь – найголовніша моя мета.

Якби, на один день, ти могла помінятися посадами із кимось в РЕНОМЕ, на чиє місце прийшла б?

О, я вже казала, що якщо відбудеться такий челендж я б пішла на кухню до Наташи, Олени, Людмили

Продовж речення:

Мій ранок на РЕНОМЕ починається… з посмішки усім, хто працює раніше 8:30. Спершу я вітаюсь з охоронцями та прибиральницями першого поверху, посміхаюсь їм. Ці чарівниці обсипають компліментами, посміхаються і вже двічі встигли перетерти всі коридори! Обожнюю ці ранки!

Найбільше у своїй роботі я кайфую від… від темпу! Шалений, просто шалений. Мій робочий день пролітає за секунду. Мені здається, я встигаю лише пару разів кліпнути.

У 2030 році я уявляю РЕНОМЕ…не уявляю! Страшно уявити, адже це – передова компанія. Мабуть, буде новий напрям бізнесу, наприклад, друкувати органи на3D-принтері або займатиметься людським клонуванням (сміється).

Що б хотіла побажати своїм колегам та читачам?

Більше мріяти, більше бажати і прагнути. Коли вгасає бажання і затухають мрії –  у той момент помирає і сама людина. Тому мрійте сміливіше, бажайте нестримніше, прагніть кращого і дійте сміливіше!

Залишити коментар

Your email address will not be published. Обов'язкові поля позначені. *

Рекомендуємо для перегляду

Сервісний інженер Віталій Панчук: «Мій ранок на «Вікнова» починається з кави та системи СRM»

Він наділений дивовижним талантом, не лише добре орієнтуватися у всіх технічних питаннях віконних конструкцій, а й легко знаходити підхід до будь-якого клієнта. В чому секрет? Посмішка та професіоналізм. Про свою улюблену роботу у «Вікнова» та обов’язки, нам розповів сервісний інженер РЕНОМЕ ПАРТНЕР Віталій Панчук.

Про панацею від трудової міграції та «дзен» на роботі, – виконроб РЕНОМЕ ЄВРОБУД Анатолій Омельчук

Із виконробом РЕНОМЕ ЄВРОБУД Анатолієм Омельчуком ми зустрілися  на будівництві житлового комплексу «360», зараз тут – завершальні роботи. Ми проходимо біля будинків і оцінюємо як все змінилося за рік часу. Житловий комплекс приваблює своєю архітектурною виразністю, новизною та лаконічністю. Виконроба…

«Архітектура повинна бути економною, оригінальною та привабливою», – Федір Делеган, керівник девелоперського напрямку ГК «РЕНОМЕ» в інтерв’ю для журналу «PRAGMATIKA»

Читайте свіжий випуск і дізнавайтеся більше про прогнози на ринку нерухомості у 2019 році, складові комерційного успіху проектів від РЕНОМЕ та плани виходу на нові ринки реалізації нашого девелоперського потенціалу.