Сервісний інженер Віталій Панчук: «Мій ранок на «Вікнова» починається з кави та системи СRM»

Він наділений дивовижним талантом, не лише добре орієнтуватися у всіх технічних питаннях віконних конструкцій, а й легко знаходити підхід до будь-якого клієнта. В чому секрет? Посмішка та професіоналізм. Про свою улюблену роботу у «Вікнова» та обов’язки, нам розповів сервісний інженер РЕНОМЕ ПАРТНЕР Віталій Панчук.

Чим займалися до «Вікнова»?

Взагалі на вікнах працюю 12 років.  Одразу після навчання був завідувачем автомобільного гаража, ще займався продажом косметики,  а вже потім пішов у віконний бізнес, влаштувався на РЕНОМЕ ПАРТНЕР. Два роки попрацював в цеху, а потім перейшов на посаду сервісного інженера. До РЕНОМЕ працював у трьох віконних компаніях. Проте, тут мені – найкраще.

Які зараз обов’язки виконуєте і що найбільше любите у своїй роботі?

Я займаюся гарантійними, сервісними зверненнями та заміром. Також я консультую людей. Клієнти зараз дуже вимогливі, хочуть знати більше про все – особливо  про технічну сторону, менеджер консультує по ціновій політиці, а я можу більше заглибитися у технічні характеристики. І найбільше у моїй роботі мені подобається спілкування з людьми.

Дуже різнобічні. Є категорія людей із невеликими заробітками, але вони хочуть мати якісний продукт, хороший сервіс, є клієнти з більшими доходами, які теж претендують на найвищу якість. Суть в тому, що ми до усіх ставимося однаково уважно і допомагаємо зробити найоптимальніший вибір.

Яким основним правилом керуєтеся у роботі?

Клієнт завжди має рацію.

Які форми вікон вам доводилося виготовляти, бачити на «Вікнова»?

Круглі, трапеції, трикутники, криві, косі – ми робимо вікна різної форми. Але мені подобаються найбільше круглі. Це завжди стильно та оригінально.

Чому у «Вікнова» продукція найкраща?

Тому що в нас оригінальні німецькі комплектуючі: профіль “REHAU” та фурнітура “Winkhaus”, наші фахівці в цеху – найстаранніші, менеджери – відповідальні і замірник – професійний (сміється).

( З командою РЕНОМЕ ПАРТНЕР)

Продовжіть речення:

Мій ранок на «Вікнова» починається з… кави та системи CRM.

Найкращі ліки від ліні… – прочухан від керівництва.

Сила команди РЕНОМЕ ПАРНЕР в тому, що… ми разом, і ми професіонали.

Якби на один день, в компанії РЕНОМЕ, ви могли б обрати собі будь-яку посаду, яку б обрали?

Головного інженера.  Бо в мене є багато цікавих ідей.

Яким бачите РЕНОМЕ через 10 років?

РЕНОМЕ лідируватиме серед компаній, де люди мріятимуть працювати.

Залишити коментар

Your email address will not be published. Обов'язкові поля позначені. *

Рекомендуємо для перегляду

Андрій Моніч про будівництво найбільшого заводу в західній Україні, співпрацю із Світовим банком та здачу найкомфортніших ЖК у Рівному

Які проєкти РЕНОМЕ ЄВРОБУД  планує реалізувати цієї осені? Четвертого кварталу 2019 року РЕНОМЕ здає в експлуатацію житловий комплекc «360».  Ми продовжуємо традицію якісного будівництва та втілення архітектурних ноу-хау цій сфері. «360» – це перший ЖК монолітно-каркасного типу  для девелоперського напрямку…

Інженер-програміст РЕНОМЕ СМАРТ Антоній Карачанський: «Ця професія має найбільше гнучкості, а тому й неймовірно приваблює»

Він – молодий, драйвовий та дотепний. У нього найкрасивіший робочий стіл у кабінеті та багато ентузіазму. Знайомтеся – інженер-програміст РЕНОМЕ СМАРТ Антоній Карачанський. Нам він розповів про специфіку своєї роботи в компанії та приправив усе легкою іронією.

«Архітектура повинна бути економною, оригінальною та привабливою», – Федір Делеган, керівник девелоперського напрямку ГК «РЕНОМЕ» в інтерв’ю для журналу «PRAGMATIKA»

Читайте свіжий випуск і дізнавайтеся більше про прогнози на ринку нерухомості у 2019 році, складові комерційного успіху проектів від РЕНОМЕ та плани виходу на нові ринки реалізації нашого девелоперського потенціалу.