Про панацею від трудової міграції та «дзен» на роботі, – виконроб РЕНОМЕ ЄВРОБУД Анатолій Омельчук

Із виконробом РЕНОМЕ ЄВРОБУД Анатолієм Омельчуком ми зустрілися  на будівництві житлового комплексу «360», зараз тут – завершальні роботи. Ми проходимо біля будинків і оцінюємо як все змінилося за рік часу. Житловий комплекс приваблює своєю архітектурною виразністю, новизною та лаконічністю. Виконроба вітають робітники, деякі посміхаються та жартують: «Що інтерв’ю беруть? В політику йдете?»
Він сміється теж і знаходить дотепні відповіді. Атмосфера на будівництві дуже тепла та приязна. Думаю, що навіть це впливає на роботу та результат. І ми починаємо інтерв’ю з посмішки.

День виконроба – який він? Що входить у ваші обов’язки? Що найскладніше? А що найприємніше?

Кожного дня по-іншому. Це робота з людьми. Це не лише знання на практиці  про інженерію, документацію, технологію, але й підхід до людей – як зробити так, що все було правильно й вчасно. Треба бути не лише будівельником, але й психологом. День постійно в русі, в роботі, в думках.

Найскладніше – зрозуміти кожного робітника та знайти підхід.

Найприємніше – це коли ти виконав роботу добре і бачиш результат.

ЖК « 360 »

Над чим зараз працює команда будівельників зараз?

До кінця травня я був виконробом на будівництві житлового комплексу «360».  Тут хороший конструктив, якісні будівельні матеріали, архітектурна виразність. Особливе будівництво тим, що поєднує смарт-квартири та можливість вільного планування житла.

Зараз працюємо на вулиці Льонокомбінатівській, зводимо бізнес-центр, якого в Рівному ще не було. Це офісно-спортивний комплекс нового покоління. У нього досить цікаве проектування.  

Будівництво бізнес-центру біля Сарненського кільця

В Рівному бувають випадки, коли ЗМІ розповідають нам про неякісне, проблемне будівництво. Як вдається компанії РЕНОМЕ ЄВРОБУД дбати про репутацію?  

РЕНОМЕ ЄВРОБУД – це кістяк, який сформувався часом, досвідом. Через те, що компанія на будівельному ринку довго, має свою базу із кваліфікованих кадрів, техніку, контакти з постачальниками якісних, перевірених матеріалів.

Багато наших переваг залучено на будівництві зараз – це і логістика, спеціалізовані робітники, керівники, що відповідальні за процес. Це нагадує мурашник, де кожен знає свої обов’язки та алгоритм роботи.

Які відчуття вас переповнюють, коли будівництво завершується і ви бачите в місті результати роботи команди?

Коли план виконано, то це лише позитивні емоції, бо це красива картинка результату. І коли проходиш повз та згадуєш, що тут працював – відчуваєш гордість. Але найцікавіше відбувається за крок до завершення будівництва. Це найскладніше, бо є терміни, які піджимають, завершальні роботи, корегування, шліфування задля найкращого результату.

Будівництво – це відповідальна та іноді нервова справа. Як вдається зберігати спокій та забезпечувати контроль?

Як я вже казав, що посада виконроба – це робота з людьми. Емоції, звісно бувають, але доводиться стримувати себе, виховувати емпатію, щоб зрозуміти робітника, ввійти в його положення і водночас щось пояснити йому.

Як це вдається?

В першу чергу, потрібно лишатися людиною. В кожного є свої емоції та реакції. Тут головне «не перегнути», бо всі спірні питання можна вирішити спокійно та зважено.


Зараз дуже поширене явище в Україні – це трудова міграція. Як вдається зберегти кадри в РЕНОМЕ ЄВРОБУД? Підкріплювати та мотивувати «кістяк»?

В компанії є досвід, цінності та постійна робота для робітників. Ще є стабільність, є робоче місце, вчасна заробітна плата, соціальні гарантії. І найголовніше – можливість бути з родиною, а не далеко на заробітках.  Та, ясна річ, найкращий мотиватор для робітника – це зарплата. Він має знати, що зможе прогодувати свою родину, забезпечити. Все це допомагає тримати команду на місці.

Продовжіть речення:

Мій день на РЕНОМЕ починається з…

Не з кави (підказує колега та посміхається, – ред).

З планування.

Наша сила в тому, що…тут є командний дух. Бо сам ти не воїн. В нас є взаємопідтримка – це дуже цінно.

На будівництві головне… – світлий розум (сміється, -ред).

Чи є почуття гумору у наших будівельників? Чи є місце жартам на будівельному майданчику?

Жарти є (посміхається, – ред). Це розряджає атмосферу. Робота важка і треба якось себе та колектив розважати.

Яким бачите РЕНОМЕ ЄВРОБУД через 10 років?

Це буде успішна компанія. Якщо не збавляти темпу й далі так працювати, то все буде добре.

Щоб побажали читачам?

Добробуту, миру та впевненості в тому, що все буде добре. Бо, якщо не вірити в добре майбутнє, буде складно жити в теперішньому.

Залишити коментар

Your email address will not be published. Обов'язкові поля позначені. *

Рекомендуємо для перегляду

«Найцінніше – бачити очі щасливих людей, коли ти передаєш їм ключі від омріяної квартири», – ріелтор РЕНОМЕ Марія Прокопчук

Знайомтеся – Марія Прокопчук, дівчина, яка своє перше робоче місце отримала саме в РЕНОМЕ, одразу після практики. Марія продає омріяні квартири в житлових комплексах Spectrum та 360. Вона знає все про будівництво ЖК, вміло надає консультації (навіть юридичні) та варить…

QA РЕНОМЕ СМАРТ Наталія Степанюк про повсякденне життя тестера, дивовижне робоче місце та колег, які стають друзями

В компанії наша HR її ніжно називає – «Совушка». Її робоче місце – особливе, бережно прикрашене вогниками та листівками з усього світу. А ще вона завжди виглядає серйозною, відповідальною, та хороший жарт легко викликає на обличчі милу посмішку. Знайомтеся –…

Сервісний інженер Віталій Панчук: «Мій ранок на «Вікнова» починається з кави та системи СRM»

Він наділений дивовижним талантом, не лише добре орієнтуватися у всіх технічних питаннях віконних конструкцій, а й легко знаходити підхід до будь-якого клієнта. В чому секрет? Посмішка та професіоналізм. Про свою улюблену роботу у «Вікнова» та обов’язки, нам розповів сервісний інженер РЕНОМЕ ПАРТНЕР Віталій Панчук.