Про будівельну галузь на карантині – директор РЕНОМЕ ЄВРОБУД Андрій Моніч

Нові виклики під час пандемії, безпека працівників, трансформація стратегії та переосмислення наших можливотей – про все це ми поспілкувалися із директором компанії РЕНОМЕ ЄВРОБУД Андрієм Монічем.

Як РЕНОМЕ ЄВРОБУД почувається в умовах карантину?

Із запровадженням в Україні карантину, задля збереження життя та здоров’я наших працівників,  ми усією командою перейшли в безконтактний режим. Виконання робіт на об’єктах будівництва було призупинено, офіс перейшов на режим дистанційної роботи.  Звісно, це вплинуло на заплановані терміни реалізації декількох масштабних проектів.

Що в цей період вдалося переосмислити, переоцінити?

Світова пандемія стала каталізатором економічної кризи, яка накрила не тільки Україну, але й увесь світ. І ми всі розпочинаємо життя в нових реаліях, до яких потрібно пристосуватися. Але, насправді, кожна криза – це нові можливості для розвитку. Все що нас не вбиває робить нас сильнішими. Тому я знаю, що РЕНОМЕ ЄВРОБУД це тільки зміцнить.

Найбільша цінність РЕНОМЕ – це довіра та люди. Що важливо говорити своїм працівникам у період карантину?

Правду. Не потрібно людям одягати рожеві окуляри і казати, що все буде добре, що все поверниться на свої місця. Не повернеться. Необхідно пристосовуватись до нових реалій та берегти себе та своїх близьких.

Будівництво заводу в м. Буськ

Які об’єкти зараз в роботі  та як карантин вплинув на терміни завершення будівництва?

Після скасування Кабінетом Міністрів України карантинних обмежень щодо виконання будівельних робіт ми поступово розпочали процес відновлення роботи по об’єктам із дотриманням всіх епідеміологічних заходів. Ми забезпечили працівників засобами захисту органів дихання, термометрами для проведення температурного скринінгу, захисними рукавицями. Наразі ми відновили роботи по об’єктам «Таємничі підземелля «На Гірці», будівництво заводу по виробництву тарних білків в м. Буськ на Львівщині, будівництво елеватора на потужностях агрокорпорації Крупець. Було розпочато комплекс підготовчих робіт по будівництву нового житлового комплексу від ГК РЕНОМЕ Pokrovsky apart complex. Найближчим часом плануємо відновити роботи по будівництву бізнес-центру Space 4 та розпочати будівництво комбікормового заводу на потужностях  агрокорпорації Крупець.

Бізнес-центр Space 4

Як вдається вибудовувати взаємостосунки із замовниками, партнерами в цей період? Чи є взаєморозуміння?

Весь цей період ми були в тісному контакті зі нашими партнерами. Планували подальші дії, реалізацію та оптимізацію, тих чи інших рішень. Вперше було проведено онлайн засідання Ради директорів Конфедерації будівельників України за участю Міністра розвитку громад та територій (Мінрегіонбуд).

Як плануєте далі рухатися,  враховуючи усі обставини та зміни, які чекають на нас?

Будівельна галузь є таким собі лакмусовим папірцем стану економіки країни в цілому. Ми найчуттєвіше відчуваємо усі зміни які відбуваються в економіці. Якщо працюють будівельники, крутяться крани, монтуються конструкції – економіка жива. Один будівельник забезпечує роботою п’ять робітників суміжних професій. Тому дуже важливо, щоб будівельні об’єкти запрацювали. До речі, США вийшли із «великої депресії» завдяки будівельній галузі. Ми сподіваємось на підтримку держави, лібералізацію будівельного законодавства. Ми будемо якісно змінюватись, трансформуватись та рухатись вперед.

Що особисто ви встигли класного зробити на карантині (більше часу для родини, прочитали книгу, почали готувати нову страву?)

Позитивом в карантину я бачу те, що я маю можливість  перебувати зі своїм сином 24/7. Насправді діти дуже швидко ростуть, кожен день змінюються, щодня нові досягнення і бачити це все дуже класно.

Син Олександр

Доповніть речення:

Найкраще долати труднощі знаючи, що… безвихідних ситуацій не буває.

Коли карантин закінчиться, я… піду в перукарню)

Побажання усім

Бережіть себе та свої близьких. 36,6 всім!

Залишити коментар

Your email address will not be published. Обов'язкові поля позначені. *

Рекомендуємо для перегляду

Федір Делеган про те, як не зупинятися і змінювати архітектуру свого міста навіть під час пандемії

У свіжому інтерв’ю директор компанії РЕНОМЕ КОМФОРТ Федір Делеган розповідає  не лише про сферу нерухомості під час епідемії, організацію роботи, відчуття настроїв споживачів, але й про новий, досить цікавий проєкт, який вже завойовує увагу рівнян, без рекламних компаній, зайвого шуму…

Оксана Козік: про ERP-технології на карантині

Як працювати хардово та понаднормово в карантин, розповіла нам керівник ERP RENOME Оксана Козік. Компанія займається автоматизацією бізнес-процесів  та є консультантом ЄБРР. Роботи у команди зараз додалося, як вдається викладатися на максимум та отримувати задоволення  – читайте у нашому свіжому…

Володимир Липко про віконне виробництво на карантині та онлайн сервіс

Карантин – час адаптації та освоєння нових інструментів ведення бізнесу. Саме тому команда ТМ Вікнова освоїла онлайн-методи сервісу та комунікації з клієнтами, а також працює над новими пропозиціями в продукції. Більше про специфіку віконного бізнесу під час пандемії, нам розповів…